Stomatologia Estetyczna Gdańsk

Gabinet stomatologiczny Perfect- Smile zaskoczył nas swoim dobrym podejściem do pacjenta. Udowodnili, że na początku liczy się zdrowie, dobry wygląd i zadowolenie pacjenta, zaś na samym końcu pieniądze.

Pierwszą mocną stroną, jaką oferuje ten wspaniały gabinet stomatologiczny to Stomatologia estetyczna

stomatolog gdańskStomatolog jest odpowiedzialny nie tylko za zdrowie jamy ustnej, czy wręcz całego ustroju ale także za jakość życia swojego pacjenta. Dlatego chcemy aby nasz gabinet stał się dla Państwa symbolem nowego podejścia do pojęcia estetyki jamy ustnej. Stosując materiały stomatologiczne o najwyższym standardzie oraz zaawansowane technologie wytwarzania uzupełnień protetycznych jesteśmy w stanie upiększyć i odświeżyć każdy uśmiech. Proponujemy naszym pacjentom szereg rozwiązań poprawiających estetykę w zależności od indywidualnych upodobań. Wybór każdej strategii działania jest poprzedzony wnikliwym badaniem stomatologicznym. Informacje te są fundamentem do ustalenia z pacjentem jego indywidualnego planu. Często już podstawowe zabiegi jak ściągnięcie osadu, wybielenie zębów czy wykonanie nowych uzupełnień protetycznych w odcinku przednim pozwalają odkryć naszym pacjentom czym jest uśmiech.
W zależności od warunków klinicznych proponujemy: – najnowsze techniki wybielania lampą.Już w ciągu godziny mogą Państwo uzyskać zadowalający efekt białych zębów. Jako stabilizację proponujemy wykonywane indywidualnie dla każdego pacjenta nakładki wybielające, do których aplikuje się specjalny preparat. Metoda zakładkowa jest stosowana przez pacjenta w domu, może być również stosowana bez poprzedzającego wybielania lampą jako oddzielna metoda wybielania. – szeroki wybór biżuterii nazębnej. Jest ona coraz bardziej modna. W prosty sposób i bez uszkodzenia szkliwa zębów może być w każdym momencie zdjęta.
– wszystkie najnowsze uzupełnienia protetyczne m in: Licówki porcelanowe na zęby przednie pozwalające w sposób łagodny dla żywych zębów osiągnąć rewelacyjny efekt estetyczny, usuwając przebarwienia związane z niedorozwojem szkliwa, przyjmowaniem antybiotyków w dzieciństwie, czy kumulujące się wokół starych nieszczelnych wypełnień. Korony oraz mosty pełnoceramiczne w systemach CERCON oraz PROCERA. Dzięki zastosowaniu najbardziej zaawansowanych procesów technologicznych w procedurze ich wykonania, uzupełnienia te charakteryzują się najwyższą estetyka spośród istniejących na rynku oraz perfekcyjną szczelnością brzeżną. Korony oraz mosty porcelanowe w technice tradycyjnej tzn. porcelana napalana na stal. Nawet gdy wybiorą Państwo ten ekonomiczny wariant, nasi lekarze są w stanie osiągnąć sukces kliniczny. W odcinku przednim, wykańczanie tego rodzaju uzupełnień w strefie poddziąsłowej samą porcelaną bez stali pozwala uniknąć efektu sinego dziąsła. Są to tzw. stopnie porcelanowe w koronach. Ruchome estetyczne protezy bezklamrowe Są one połączone z zacementowanymi koronami przy pomocy specjalnych zatrzasków lub zasuw, które są schowane wewnątrz uzupełnienia. Protezy szkieletowe acetalowe. Nowość na rynku. Klamry wykonane są w kolorze dziąsłowym, różowym. Dzięki temu proteza jest bardzo estetyczna, a dzięki swej lekkości również wygodna.

 

Reklamy

Informacje Gosia
.................. - to o mnie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: