H Centrum Gdańsk wrzeszcz miszewskiego

h centrum stomatologiczne gdańsk miszewskiegoH Centrum Stomatologiczne Gdańsk Wrzeszcz:
tel: (58) 341 59 41
adres: Gdańsk Wrzeszcz, ul. Miszewskiego 12/13.

W taksówkach City Plus Hallo – 9686 – 20% rabatu na dojazdy do pogotowia.

dentysta gdańsk, dentysta trójmiasto i pogotowie stomatologiczne

Centrum Stomatologiczne Gdańsk Wrzeszcz

Pogotowie stomatologiczne przyjmujące 24 godziny na dobę. Zanim się tam udamy, warto zadzwonić na numer (58) 341 59 41

Swojego czasu pierwsze i jedyne w Trójmieście pogotowie stomatologiczne czynne całą dobę, siedem dni w tygodniu, w niedzielę i święta. Dzięki temu nie musimy już czekać do rana, aż otworzą gabinet stomatologiczny.

Dzieci u Stomatologa
H Centrum Gdańsk Wrzeszcz stara się dbać o dzieci i zachęcać rodziców do odwiedzania dentysty właśnie w ich centrum. Dla najbardziej niespokojnych dzieci u dentysty można zastosować gaz rozweselający.
Leczenie dzieci prowadzi specjalnie przygotowany stomatolog. Przed zabiegiem jest czas na krótką zabawę, która sprawi że dziecko stanie się mniej nerwowe i spokojniejsze. Tuż nad fotelem dentystycznym, na specjalnym monitorze przez cały czas trwania zabiegu dzieci oglądać mogą swoje ulubione bajki.

Zakres usług

Bezbólowe i bezstresowe leczenie dzieci i dorosłych – odpowiednie przygotowanie podejście lekarzy oraz takie rozwiązania jak znieczulenie, gaz rozweselający czy narkoza sprawiają że zabiegi w naszym centrum mogą być zupełnie bezbolesne.

Leczenie kanałowe Gdańsk- wszystkie przypadki – aby wyleczyć prawidłowo ząb kanałowo trzeba odpowiednio poszerzyć kanały, oczyścić i udrożnić, a na końcu szczelnie wypełnić. Wykorzystujemy do tego najnowsze zdobycze techniki takie jak: System B, Obtura II – urządzenia do wypełniania kanałów korzeniowych rozgrzaną gutaperką. Wypełnienie kanału korzeniowego rozgrzaną, plastyczną gutaperką jest najskuteczniejszym sposobem szczelnego zamknięcia systemu kanałów korzeniowych. Root ZX – elektroniczny lokalizator wierzchołkowy – przyrząd niezbędny do dokładnego zmierzenia długości kanałów.

Leczenie chorób przyzębia

Ortodoncja – aparaty stałe i ruchome, zamki mini i standardowe, zamki ceramiczne przezierne dające pełen komfort i estetykę wyglądu. Leczenie wad zgryzowych i wad w rysach twarzy.

Protetyka (klasyczna i wysokospecjalistyczna)

Implanty

Zabiegi rozbudowy kości z zastosowaniem biomateriałów (materiałów kościotwórczych)

Chirurgia – również z laserem CO2 – wykonujemy ekstrakcje, dłutowania, chirurgiczne usuwanie zatrzymanych zębów w kości, resekcje, zamykanie zatoki szczękowej, usuwanie torbieli.

RTG – zdjęcia panoramiczne oraz radiografia Digora

Wybielanie zębów

Biżuteria zębowa:

CYFROWA RADIOGRAFIA DIGORA – to komputerowa technologia, która umożliwia wgląd w usta z 95% mniejszym narażeniem na promieniowanie niż tradycyjne zdjęcia RTG. Wewnątrzustna klisza wychwytuje obraz który jest natychmiast przesyłany na monitor oszczędzając czas i zwiększając zdolności diagnostyczne.

APARAT PANORAMICZNY – umożliwia wykonywanie zdjęć rentgenowskich wszystkich zębów.

LASER BIOSTYMULUJĄCY – Pozwala wykonywać bardzo efektywne, przezskórne, bezinwazyjne, niechemiczne zabiegi terapeutyczne. Szczególnie przydatny w leczeniu stanów zapalnych dziąseł oraz w zapaleniu miazgi i nadwrażliwości szyjek zębów.

LASER CHIRURGICZNY CO2 – Do bezkontaktowych, aseptycznych zabiegów cięcia. Zapewnia pełną kontrolę zabiegów z czystym polem operacyjnym. Redukuje w znacznym stopniu krwawienie i ból.

KAMERY WEWNĄTRZUSTNE – Pozwalają pacjentowi zobaczyć co się dzieje z zębami tak jak to widzi lekarz. Umożliwiają oglądanie zębów na monitorze w dużym powiększeniu na „żywo”.

GAZ ROZWESELAJĄCY – podtlenek azotu – bardzo bezpieczny i nieszkodliwy sposób uspakajania. Likwiduje strach przed zabiegiem.

NARKOZA – polega na wprowadzeniu pacjenta w stan podobny do bardzo głębokiego snu. W czasie znieczulenia ogólnego pacjent śpi, nie odczuwa bólu i nic nie słyszy. Chory oddycha wtedy mieszaniną tlenu i gazów usypiających. Nie ma takiej możliwości, aby pacjent obudził się w trakcie albo przed zakończeniem zabiegu.

H Centrum Stomatologiczne Gdańsk Wrzeszcz jest centrum stomatologicznym z dużym doświadczeniem, od kilku lat specjalizują się w przyjmowaniu pacjentów w porach nocnych. Sam autor kiedyś do nich trafił, aczkolwiek największym minusem (wg opinii w sieci) jest cena, która boli każdy portfel.

Pogotowie stomatologiczne 24 h

Pierwsze i jedyne w Trójmieście pogotowie stomatologiczne czynne całą dobę, siedem dni w tygodniu, w niedzielę i święta.

Gdy w środku nocy zaboli Cię ząb nasi lekarze szybko i skutecznie wykonają niezbędne zabiegi. Nie musisz już z bólem czekać do rana!

Zzapamiętaj nasz numer: 341 59 41 i adres: Gdańsk Wrzeszcz, ul. Miszewskiego 12/13.

W taksówkach City Plus Hallo – 9686 – 20% rabatu na dojazdy do pogotowia!

Reklamy

Informacje Gosia
.................. - to o mnie

One Response to H Centrum Gdańsk wrzeszcz miszewskiego

  1. Tomek J says:

    Wyrywałem tam ostatnio ósemkę – zero bólu. Super profesjonalna, miła obsługa. Ceny dość niskie jak na prywatne centrum stomatologiczne no i przede wszystkim 5 czynnych gabinetów w dni powszednie. Czynne 24/dobę. Naprawdę polecam i cieszę się, że istnieje taka placówka w Gdańsku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: