Stomatolog i wybielanie zębów (GDAŃSK)

„Piękny uśmiech to połowa sukcesu w życiu.”

G*** prawda! 🙂

stomatologia gdańskTe słowa są trochę przesadzone. Słynny Tomasz Jachimek. Jest aktywnym uczestnikiem szkła kontaktowego dla mniej wtajemniczonych, dla bardziej jest komikiem, autorem wielu tekstów kabaretowych. Ogólnie jest bardzo zdolny, uroczy i kochany. Nikt by nie chciał, żeby zmieniał uśmiech i ten charakterystyczny sposób wymowy.

.

.

.

stomatolog gdańskKolejny artysta, Freddie Mercury też miał straszne zęby i co? Do tej pory na każdych zawodach puszcza się jego słynny kawałek „we are the champions”. Od razu, na samym początku obalamy teorię połowy sukcesu w życiu. No, chyba, że ktoś chce się kłócić, że takie gwiazdy jak Freddie czy Jachimek nie osiągnęły sukcesu w 50%.

.
.
.
.

Zdrowe i lśniące zęby niczym u gwiazdy telewizyjnej to marzenie wielu osób. Już dzisiaj, z miejsca zapiszmy się do lekarza i niech ten cholerny lekarz dentysta wybieli nam zęby! Stomatologia estetyczna zapewnia wiele metod rozjaśniania zębów. Różnią się one metodą, długością i częstotliwością zabiegu. Wybielanie zębów jest na tyle dziwne, że używa się dziwnych substancji, które używa stomatolog dając przy tym chorendalne ceny. (jeśli chcesz zobaczyć gabinet, gdzie możesz wybielić sobie zęby za niewielką i całkiem ludzką cenę, klik na wybielanie gdańsk)

Wybielanie zębów sposobem natychmiastowym, czyli w gabinecie może być robione tylko przez stomatologa. Zanim rozpocznie się właściwy zabieg, pacjent powinien podjąć się profesjonalnemu oczyszczaniu zębów. Oczyszczane zębów z zastosowaniem spacjalnej pasty ścierającej szkliwo. Aby ochronić dziąsła przed uszczerbkami, dentysta gdańsk smaruje je światłoutwardzalnym żelem. Następnie otacza zęby pacjenta specjalnym preparatem o zawartości 30 % nadtlenku wodoru. Warto zaufać profesjonalnemu dentyście, jednym z nich jest niewątpliwie stomatolog. Zazwyczaj rozprowadza się go tylko na tę część uzębienia, która ma być rozjaśniona, czyli do przedtrzonowców. Następnie stomatolog przechodzi do naświetlania dziwnym niebieskim światłem lampy LED, które zajmuje około 20 minut. Wybielanie zębów Gdańsk naświetlania – każda z nich jest poprzedzona wyczyszczeniem poprzedniego materiału i kolejnym smarowaniem żelem oraz preparatem.

Wybielanie zębów metodą nakładową (domowa) jest przeprowadzane częściowo przez samego pacjenta. Pierwszym etapem jest wizyta w gabinecie stomatologicznym, gdzie robione są indywidualne wyciski zębów. Dzięki tym wyciskom dostaje się małą, plastikową nakładkę dopasowaną do naszych zębów. Pacjent dostaje je na kolejnej wizycie wraz z kompletem strzykawek specyfiku wybielającego o różnym stężeniu od 10 do 15% – dobranej specjalnie do wrażliwości zębów. Po konsultacji ze stomatologiem ustala się częstość nakładania żelu. Wybielanie zębów Gdańsk najefektowniej jest zaczynać w nocy lub zakładać nakładki kilka godzin w ciągu dnia. Po dwóch razach zauważalna jest znaczna różnica w kolorze zębów.
Zanim zapadnie decyzja o wybieleniu zębów, warto poznać kilka faktów odnośnie tej kwestii:

wybielanie zębów jest bardzo bezpieczne – musi robić je jednak stomatolog. Najlepiej, aby zrobił to gabinet, gdzie jest stomatologia Gdańsk
Przebieg i rodzaj zabiegu ustala lekarz, indywidualnie dla konkretnego pacjenta po konsultacji z dentystą
Efekty zabiegu – rezygnujemy z barwników jak kawa, czerwone wino, papierosy
Kolor wybielanie zębów – kolor zębów po wybielaniu jest całkowicie zależny od ich pierwotnej barwy – osoby, które mają naturalny odcień np. kości słoniowej, po zabiegu do niego powrócą
Plomby, koronki i martwe zęby: wybieleniu nie ulegają plomby zębów i korony porcelanowe – dwa tygodnie po zabiegu należy zastąpić je bielszymi
Wybielanie Gdańsk oraz inne wybielanie nie jest fundowane z NFZ. NFZ nie chce, żebyśmy byli ładni. W sumie, wcale im się nie dziwię.
Przeciwwskazania do wybielania zębów – ciąża oraz czas karmienia, choroba Parkinsona, padaczka
zabieg można zrobić po ukończeniu 16 roku życia, gdy wszystkie procesy związane z formowaniem się zębów są zakończone.
Nowoczesna stomatologia proponuje również sprawdzone implanty

Reklamy

Informacje Gosia
.................. - to o mnie

One Response to Stomatolog i wybielanie zębów (GDAŃSK)

  1. stomatolog says:

    Każdy z nas zetknął się z przedmiotem, zalecam zaznajomienie się z materiałem.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: