Jak powinien wyglądać gabinet stomatologiczny?

Gabinety stomatologiczne Gdańsk

Jak każde inne miejsca pracy lekarzy powinny spełniać pewne kryteria, aby były dla pacjenta przyjazne, a przede wszystkim bezpieczne.
Gabinet stomatologiczny powinien mieć przynajmniej 15 metrów kwadratowych, z czego nie mniej niż 10 stanowi miejsce pracy dentysty. Ściany nie powinny być pomalowane zimnymi, wywołującymi negatywne emocje kolorami. Najlepsze są uspokajające, ciepłe barwy – W końcu dla większości z nas wizyta u dentysty sama w sobie jest już wystarczająco stresująca. Stomatolog gdańsk winien zadbać o to, aby był nam przyjemnie.
Lekarz zajmujący się naszym uzębieniem powinien zadbać, aby fotel na jakim przyjmuje pacjentów był wygodny. No i sprawa najważniejsza. Nie istotne czy chodzi o gabinet implantologa, ortodonty, protetyka gdańsk czy jakiegokolwiek innego specjalisty od zębówgabinet stomatologiczny musi spełniać wymogi sanepidu. Innymi słowy każdy gabinet musi być zaprojektowany zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy, oraz spełniać narzucone przez sanepid warunki sanitarnohigieniczne! Na szczęście jeśli chodzi o Gdańsk, to ogromna większość gabinetów dentystycznych spełnia wszystkie te wymogi!

Reklamy

Informacje Gosia
.................. - to o mnie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: