Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza to gałąź stomatologii zajmująca się profilaktyką i leczeniem próchnicy oraz innych chorób tkanek okołowierzchołkowych zęba. Podstawową metodą leczenia jest leczenie kanałowe, do którego używa się coraz częściej specjalistyczne instrumentów jak mikroskopy i endometry.
Cennik usług świadczonych przez stomatologów zachowawczych jest bardzo zróżnicowany. Cena zależy od tego jaka konkretnie usługa nas interesuje, oraz gdzie podejmujemy się leczenia. Przykładowo w Gdańsku średnia cena jaką musimy zapłacić za wypełnienie kompozytowe światłoutwardzalne waha się, w zależności od ilości warstw od 120 do 180 złotych. Kompozytowa odbudowa zęba to już koszt około 350 złotych, a dodatkowy podkład przy głębokiej próchnicy to koszt kilkudziesięciu złotych. Na szczęście w większości gabinetów znieczulenie miejscowe otrzymamy za darmo. Oddzielną sprawą jest wybielanie zębów, które… (o tym po tym)
Ciekawymi propozycjami stomatologii zachowawczej są nowe rodzaje kompozytowych wypełnień zębów tylnych, jak np. Inlay. Koszt takiej usługi to 300 do 450 złotych.

Polecamy stomatologa GdańsK czy też może implanty Gdańsk. Nawet można połączyć zrobienia implantu z wakacjami w Gdańsku. W przypadku kiedy przyjeżdżamy sobie na wakacje i zaboli nas ząs, to będzie masakra jeśli zaboli nas, albo naszą rodzinę zwykły mały ząb. Co wtedy zrobić? To proste, należy jechać na pogotowie stomatologiczne w Gdańsku, gdzie z miejsca wyleczą Ci ząb i jeszcze nie wezmą takiej kasy. Jest jedno centrum stomatologiczne w Gdańsku, nazywa się H CENTRUM STOMATOLOGICZNE GDAŃSK tylko tam jest niestety drogo. Dlatego nie warto zastanawiać się nad bólem zęba tylko do razu działać. Przecież wynajęty apartament sopot poczeka na nas i nikt go nam nie zabierze, a my zdecydujemy się i wybierzmy się do dentysta w Gdańsku, który wbrew pozorom jest tani, o czym świadczy DENTYSTA CENNIK GDAŃSK 🙂

Reklamy

Informacje Gosia
.................. - to o mnie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: